21 sty 2013

Posted by MajorMistakes Posted on 20:59 | 5 comments


Nie mam raczej zamiaru wyłapać wszystkich Księżniczek Disneya, ale kilka zasługuje moim zdaniem na szczególną uwagę. Jedną z nich jest Kida z "Atlantydy".
Nie jest klasyczną pięknością, o nie. Łagodne i duże oczy nie rekompensują noska-kartofelka i stanowczego (męskiego) podbródka. 
Pyszczek ma jednak tak łagodny i melancholijny, że trudno przejść obojętnie.
Ciałko... przyznajmy- stare ciała Barbie nie należały do najwymyślniejszych, dopiero od niedawna firma rozpieszcza. Ruchomość mizerna...ale- jest bonus. Naszyjnik wbudowany w dekolt (prawdopodobnie) świeci. Od razu poczyniłam próby zamiany na bardziej ruchliwy korpus, ale rzeczywistość jest okrutna- Kida ma dość ciemną karnację, ale w tonie różowawym-a przynajmniej bardziej różowym, niż Nia Pop Diva, która była skłonna wspomóc koleżankę. Na razie jest to więc koniec snów o potędze, a lalka po rozczłonkowaniu poszła spać do pudełek, ale nie powiedziałam ostatniego słowa. Na dollsforum dowiedziałam się, że najwłaściwsza byłaby Arty/Nikki, czyli trzeba być czujnym :)


Do porządku trzeba doprowadzić jej grzywkę, ale poza tym lalka wydaje mi się sympatyczna. Taka szczera i prostolinijna osóbka, która nie jest do końca pewna swoich możliwości.

In-joy
Categories:

5 komentarzy:

 1. She certainly is interesting looking. I like her blunt features.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Prawda? Szkoda, że została zapomniana bo ma taki interesujący, nieksiężniczkowy pyszczek. Ale to pewno jest przyczyną zapomnienia-małe dziewczynki wolały "piękną" lalkę.

   Usuń
 3. Podoba mi się ta lalka, i masz moją ulubioną wersję Pocahontas :))
  Co do Kidy to lalka o najbardziej niezwykłych rysach jaką widziałam w całej armii Matell'a. I jak najbardziej zasługuje na miano pięknej, ja tam nie widzę żadnego kartofelka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ha - bo to jest lalka z charakterem, taka baba z jajami! Mnie takie bardziej krecą niż cukierkowate dziunie i lafiryndowate wampy. Ma dziewucha ciekawość w spojrzeniu, a do akcesoriów damskich należa fajne wary-obciągary (usteczka jak się patrzy) :P

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi myślami :)