14 sty 2013

Posted by MajorMistakes Posted on 16:07 | 8 comments

Angel, answer me

Dziś będzie rzecz o aniele. Konkretniej- mojej współlokatorce. Anioł wspiera moją lalkową manię już to finansowo (ruda Julia z Hi! Glamm!), już to przemilczając pewne mało wygodne aspekty hobby.
 Nie będę przytaczać wielu dowodów na jej świętość, napiszę tylko, że zniosła dzielnie stado lalek zajmujących naszą mikroskopijną łazienkę. A leżały one wszędzie-lalki dusiły się w biedronkowym płynie, lalki suszyły się na koszu na bieliznę, lalczyne ciuchy wisiały na kaloryferze.
Anioł zmilczał ten plastikowy najazd i dzięki niemu mogę ocenić Królikową metodę odszczurzania .
Zaprawdę powiadam wam- to jest dobre. 
Kilka przemyśleń:
 • Płyn do płukania powinien mieć przyjemny zapach, a nie taki, który nami rzuca o ściany (biedne baśki czeka kwarantanna).
 • Gorąca woda nie wyprostowała loków Myscenek. Niestety nie podziałała ona do końca na kolorowe pasemka wrotkary Westley- jak skudlone były, tak skudlone pozostały.
 • Wróżka pomyślnie przeżyła operację, czyli Mattel nie do końca oszczędza na nowszych modelach.
 • Panie/panowie zakolczykowani. Po wyjęciu z kąpieli należy delikatnie opróżnić im łby (wypełnione aromatyczną mieszanką), inaczej mają tendencję do niekontrolowanych wytrysków (he, he). Jak to mówią-biednemu płyn w oczy.
W roli tytułowego anioła Dahlia po radykalnym odszczurzaniu. Ostatnie już przemyślenie: zdjęcia z Allegro należy oceniać z rzeczoznawcą, lupą i duuuużą miarą sceptyzmu.

 Wróżka przeżyła gorącą wodę i bardzo sobie chwali nowe, ruchliwsze ciałko.


Włoski nie są najpiękniejsze, ale w porównaniu z szczeropolskim, szlacheckim kołtunem, który nosiła na głowie wypadają nieźle.
-Chyba czas na jakieś lepsze ciuchy, hm? 


In-joy
Categories:

8 komentarzy:

 1. A odżywka była? Bez odżywki, to i gotowanie w płynie niewiele pomoże ;))
  W życiu nie powiedziałabym, że wróżka w kolorach waty cukrowej, tyle zyska na artykułowanym ciele, a zaprawdę powiadam- zyskała wiele!
  Powinni zrobić na all opcję- "Kop teraz". Po otrzymaniu przedmiotu, jeśli jego jakość odbiega od szeroko pojętych społecznych norm, kupujący miałby prawo zasadzić sprzedającemu kopa. I to wcale nie wirtualnego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Była odżywka, nie specjalistyczna co prawda, ale na inne podziałało. Przypuszczam, że loki Westley były po prostu w bardzo złym stanie-a może gorszego gatunku?
   Lalki wyglądają niego lepiej niż przed kąpielą i bardzo sobie chwalą twoją metodę :)
   Opcja "Kop teraz" jest bardzo kusząca.

   Usuń
 2. She may not have liked the hot water treatment, but she sure looks lovely.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I was really anxious cause this was my first attempt at refreshing a doll. I'm glad she survived-and she doesn't look that bad, right?
   Thanks a lot for your visit :)

   Usuń
 3. Bardzo ładna. :) Ma piękne oczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. hej
  panna wygląda cudnie , zdjęcia są ciekawe .
  mam pytanie co lalka trzyma w rękach z motywem ptaszków .
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To moj stojak na bijou z kolczykami :) Jest na tyle wysoki, że lalka może sobie koło niego stać (co prawda mocno podparta).

   Usuń

Podziel się swoimi myślami :)