21 lip 2016

Posted by MajorMistakes Posted on 22:19 | 8 comments

GO?


Jaki telefon, taki Pokemon Go. Niektórzy staromodni hipsterzy mają telefon z klapką- ja mam telefon bez klapki, konkretnie tej ochraniającej baterię. Powoli dojrzewam do smartphone'a (bo nie da się kupić żadnego z klawiaturą QWERTY).
Categories:

8 komentarzy:

 1. kocham stare klapkowe aparatury -
  gdzie klapka była tylko właśnie
  ochroną lub samym wyświetlaczem :)

  na początku roku wszędzie czytałam,
  iż Gwiazdy jako i ja - tęsknią do
  tego retro i ma wyjść linia klapkowa -
  póki co - nie mam czym się zachwycić :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Twój Pokemon skojarzył mi się
  z ceramicznym domkiem pełnym
  światła i ciepła - na ogień :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też tęsknie za klapkowym telefonem i choć mam dotykowy często rozglądam się za Qwerty, tak więc (przynajmniej na razie) obca jest mi gra z pokemonami i nie grozi mi szaleństwo "Go!"
  Twój Pokemonik jest słodki :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam nadal mój wieloletni telefon z klawiaturą, bezklapkowy i bezdotykowy... Póki trwa w swym żywocie, nie zamienię go na dotykowca. Pokemony znam jedynie ze słyszenia. W moim dzieciństwie ich nie było, a obecny telefon nie uraczył mnie jakimiś wybitnymi grami, zresztą i tak gdyby były to bym je pewnie wykasowała. Niemniej Twój pokemonik wygląda sympatycznie ;-) Takiego mogłabym przygarnąć. Dlaczego nie?

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja nie mam żyroskopu więc nie mogę robić zdjęć pokemonom nałożonym na świat realny (na przyklad taki Pikaczu na kiblu to by było coś hihi) a to właściwie jedyne co mnie do tej gry ciągnęło ;) twój pokemonik całkiem sympatyczny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ... widzę, że czas wyjąć Pokemony z pudełka....

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja się trochę broniłam, ale teraz nie wyobrażam sobie życia. Tyle, że akurat mój model marnie się sprawdza w jednej rol telefonu - jest za duży do mojej dłoni i na spacerze z psem zdarza się , że jak mój wariacki zwierzak szarpnie to tel wypada mi z ręki. Ale i tak go uwielbiam - za to jakie robi zdjęcia lalkom;)

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi myślami :)