17 lut 2015

Posted by MajorMistakes Posted on 00:28 | 9 comments

Superkoty i Loki topless


Drogie Bravo, czas się pożegnać z pewnymi rzeczami- niektóre lalki robią out. Niestety, nawet te, które kupiłam pewna, że uwielbiam i śliniłam się do nich na cudzych blogach nie opuszczają od dawna kartonu.
Nie chcę skazywać je na wieczną zsyłkę kartonową, więc lepiej pożegnać się, zanim obrosną pajęczyną. Niech idą cieszyć czyjeś inne oczy.
Do lepszego, kochającego domu trafią moi dwaj chłopcy MyScene i pewno połowa dziewczyn, Sindy od Hasbro- skoro sentyment nie jest na tyle mocny żeby ją jednak sfotografować, przepiękna postmagalitowa Kira oraz kilka innych zasługujących na miłość. Pierwsze w kolejce do fotografowania stały trupki, więc to je uwieczniłam- proszę zwrócić na artyzm, odpowiednie oświetlenie oraz nowatorskie podejście do ruchu.
Trupki zostały co prawda wrzucone na OLXa, ale po namyśle stwierdziłam, że może ktoś zapragnie główkę albo pojedynczą sztukę, żeby uprawiać nekrofilię na małą skalę? Nie oceniam, każdemu jego porn... Khę.
W każdym razie komplet jest do zgarnięcia na OLX.pl, u góry jest link (dawna TABLICA), chętnie obniżę ceny. Tradycyjnie przesyłka paczką za 9,5 do jednego kilograma.

Ponieważ nie każdy jest w stanie docenić moją unikatową metodę robienia zdjęć tosterem, na przeżute i przetrawione trupki też amatorów nie ma zbyt wielu, więc żeby zareklamować akcję postanowiłam przeprowadzić akcję plakatową. Chytrze rozumując, że z kotami da się sprzedać chyba wszystko, a z superbohaterami to już zupełnie wszystko- postanowiłam dokonać fuzji.
Wuala, >>SUPERKOT<< reklamuje:


Categories:

9 komentarzy:

 1. Ciekawi mnie blondynka, trzecia po lewej w górnym rządku i Raquelle na ciele Kayli baletnicy. Ile by kosztowały?
  Oraz ile kosztuje ten Ken?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pooooszły! Proszę o zdanie relacji :)

   Usuń
 2. ... a mnie interesuje zapowiedź sprzedaży Scenkowych facetów i Sindy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dam znać, jak wystawię na blogu :)
   Sindy jest od Hasbro, a ty pewno chciałabyś tę oryginalną?

   Usuń
 3. Szlag, dałam się złapać na "Lokiego topless" w tytule, chociaż nawet nie widziałam Avendżersów, i chociaż znam mechanizmy strategii marketingowych... :C

  OdpowiedzUsuń
 4. Chwyt marketingowy działa:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, wchodza ludzie- ale niestety interes nie idzie :) Może powinnam powsadzać między lalkami zdjęcia kotów toples?

   Usuń
 5. Faktycznie jak jest kot to reklama jest dobra. Fajny plakat. :)

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi myślami :)